#1 17-12-2014 13:05:06

e-admin

Administrator

Zarejestrowany: 17-12-2014
Posty: 10
Punktów :   

TSF

Test ten polega na pokonaniu sprawnościowego toru przeszkód w określonym czasie. Wyniki zostają przeliczone w systemie punktowym.

Test zostaje zaliczony, jeśli kandydat uzyska czas określony jako minimalny do jego zaliczenia, wynoszący - 1 min 41 s.

Tor przeszkód oraz normy czasowe przeliczane na punkty są jednakowe zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Kandydat do służby, który przystąpił do testu sprawności fizycznej przed dniem wejścia w życie rozporządzenia MSW z dnia 17 grudnia 2013 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie postępowania kwalifikacyjnego w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby w Policji, tj. przed 1 stycznia 2014 r. i uzyskał negatywny wynik z testu sprawności może ponownie przystąpić do tego etapu, jeżeli w terminie do 30 dni od dnia, w którym uzyskał wynik negatywny złoży oświadczenie w komórce ds. doboru w KWP/KSP, że w dalszym ciągu ubiega się o przyjęcie do służby w Policji.

W przypadku niezłożenia przedmiotowego oświadczenia lub ponownego uzyskania negatywnego wyniku z testu sprawności, kandydat do służby może przystąpić do kolejnego postępowania kwalifikacyjnego nie wcześniej niż po upływie 6 miesięcy od dnia odstąpienia od prowadzenia wobec niego postępowania kwalifikacyjnego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
metin jak zmienic wyglad zbroi Jakie białko na budowe masy mieśniowej? klub morsów ostrowiec religia motto z pisma świętego psychologia uczucia emocje